Absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, MBA na Politechnice Gdańskiej, Public Relations na SGH, CSR na Akademii Leona Koźmińskiego oraz kursów zarządzania instytutu ICAN (Managment, Leadership). W 2006 roku założyła agencję marketingową Ewesa, która z sukcesem rozwija się do dziś, obsługując w Polsce i za granicą globalne marki korporacyjne. W ostatnich latach rozwijała biznesy pozytywnego wpływu. Prowadziła także restaurację ze zdrową żywnością.

Rozwija fullstack na rynku śladu węglowego, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu liczenia, redukcji i kompensacji gazów cieplarnianych (TerGo, TERbit). Działa w organizacjach charytatywnych. Założycielka Fundacji TerGo. Prowadzi szkolenia dla firm oraz działa w zakresie uświadamiania o wpływie emisji gazów cieplarnianych na środowisko. Ekspertka w zakresie transformacji firm oraz dostosowywania modelów biznesowych do zasad zrównoważonego rozwoju. Prekursorka impaktowych zmian w biznesie. Prywatnie mama trójki dzieci. Miłośniczka biegów górskich, sportów wodnych i wszelkich form aktywności fizycznej.

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl