Przedsiębiorczyni z korzeniami w firmie rodzinnej, menedżerka, projektantka, edukatorka. Współzałożycielka społeczności "Pokolenie RE".

Ekspertka Instytutu Biznesu Rodzinnego w obszarze zrównoważonego rozwoju. European Climate Pact Ambassador przy Komisji Europejskiej. Uczestniczka rocznego programu Regenerators Academy dedykowanego pogłębionemu zrozumieniu zagadnień z obszaru zrównoważonego rozwoju i regeneracji.

Od 15 lat działa na pograniczu sektorów biznesowego, samorządowego i od 2017 roku pozarządowego. Założycielka i liderka Fundacji Stajnia specjalizującej się w regeneracji społecznej i miejskiej. Autorka licznych programów projektowo-rozwojowych dla liderów i liderek zmian.

Mentorka The Industry Mentoring Program na London College of Communication, WUD Silesia i Sektor 3.0. Ekspertka Akademii Sukcesora.

Współautorka publikacji z obszaru projektowania i wdrażania zmian społecznych.

Brak artykułów eksperta w Bazie Wiedzy

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl