Specjalizuje się w raportowaniu i komunikacji z zakresu ESG, w obszarze zrównoważonych finansów i ESG w Relacjach Inwestorskich.

Posiada doświadczenie w pracy z wielojęzyczną i wielokulturową kadrą zarządzającą i właścicielami, inwestorami instytucjonalnymi i stowarzyszeniami w Europie, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Od 15 lat pracuje dla firm polskich i międzynarodowych grup kapitałowych z branż energetycznej, wydobycia metali i minerałów, hutnictwa, przemysłu drzewnego, technologii (IoT, Medtech, Gaming, TSL), usług medycznych, nieruchomości.

Była zaangażowana w liczne transakcje IPO, SPO, emisje obligacji i euroobligacji oraz refinansowanie. Prowadzi warsztaty z zakresu relacji inwestorskich, raportowania niefinansowego, komunikacji ESG i storytellingu.

Mentorka w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE - program jest afiliowany przy Massachusetts Institute of Technology (MIT). Była członkiem kapituły "The Best Annual Report" organizowanego przez IRiP i współtwórczyną projektu "Giełda jest Kobietą".

Absolwentka programu Global Political Economy (MA), Uniwersytet Kassel w Niemczech, i Finansów i Polityki Pieniężnej (MSc), Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Ukończyła m.in. specjalistyczne warsztaty managerskie "Strategy implementation & Business Development" na TUM School of Management i "Private Equity and Venture Capital" na SDA Bocconi School of Management.

Brak artykułów eksperta w Bazie Wiedzy

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl