Ekspertka w obszarze fintech z 15-letnim globalnym doświadczeniem w bankowości. Pasjonatka innowacji, nowych technologii, zrównoważonego rozwoju i hospitality.

Obecnie koncentruję się na obszarze Regenerative Finance i rozwiązaniach płatniczych dla systemów kaucyjnych i zachęt do zrównoważonego rozwoju.

W roli lidera strategii produktowej i zrównoważonego rozwoju w OneStep Financial, polsko-brytyjskim fintechu, odpowiadam za rozwój koncepcji płatności opartych na DLT i AI, jednocześnie stawiając na zrównoważony rozwój i dostarczanie wyjątkowej wartości naszym klientom.

Moja kariera zabrała mnie w podróż przez różne role w sektorze finansowym, zapewniając głębokie zrozumienie złożoności branży i globalnych trendów. Jestem myślącym przyszłościowo strategiem i innowatorem, zawsze chętnym do wykorzystania transformacyjnej mocy nowych technologii w biznesie.

Jestem także autorką książki zatytułowanej 'Blockchain for Hospitality and Tourism', która bada przełomowy potencjał blockchain w sektorze hotelarskim.

Brak artykułów eksperta w Bazie Wiedzy

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl