Od 10 lat zajmuje się konceptualizacją, projektowaniem i testowaniem produktów, usług i strategii prawdziwie zrównoważonych i potrzebnych na Europejskim rynku. Tworzy procesy doświadczenia oraz systemy pozwalające firmą i organizacjom spójnie komunikować swoją wartość oferowaną użytkownikom w poszanowaniu dla środowiska. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w studiach projektowych, centrach i ośrodkach designu w Paryżu, Helsinkach, Nowym Jorku, Łodzi a od 2022 w Sztokholmie.

Współzałożycielka polskiego doradztwa strategiczno-wzorniczego Change Pilots i Circular Design. Współzałożycielka szwedzkiego doradztwa innowacyjno-zrównoważonego Next Agents. CEO europejskiej organizacji non-profit Holis, która zajmuje się innowacją społeczną. Członkini kilku grup i think-thanków projektowych w Europie. Członkini komitetu operacyjnego w Boards Impact Forum, Nordyckiej kapituły the World Economic Forum Climate Governance Initiative.

Wykłada na uczelniach międzynarodowych z zakresu zrównoważonego projektowania, współpracy oraz zarządzania projektami. Często występuje w roli mentorki dla projektantów, przedsiębiorców, start-upów, małych/średnich firm oraz członków zarządów. Ekspertka w różnych programach międzynarodowych.

W ciągu roku kilkakrotnie podróżuje po całym świecie w celu zbierania inspiracji i wiedzy o zmieniających się społeczeństwach i kulturach.

Brak artykułów eksperta w Bazie Wiedzy

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl