Head of Product and Sustainability, late co-founder at Plan Be Eco.

Magistra Sustainable Development (UniwersytWarszawski) oraz inżynierka energetyki (GH w Krakowie). Była jedną z założycielek Planet-A Foundation, think tanku skupiającego się na komunikacji i edukacji związanej ze zmianami klimatu. Przez ponad 3 lata wspierała kobiety w branży technologicznej i IT w ramach Perspektywy Women in Tech.

W czasie studiów współtworzyła AGH Solar Boat oraz programy edukacyjne koncentrujące się na energii słonecznej w Tadżykistanie i Indiach. Prelegentka TEDx, Forbes 25 under 25, członkini Global Shapers przy Światowym Forum Ekonomicznym, alumna Akademii Energii im. Lesława Pagi, entuzjastka zielonych technologii.

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl