Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Circular Together. Mówczyni oraz animatorka i trenerka z zakresów zmiany klimatu, gospodarki o obiegu zamkniętym oraz zero waste. Moderatorka warsztatów Mozaika Klimatyczna oraz trenerka nowych moderatorów tego warsztatu. Reprezentantka formatu interaktywnego wystąpienia Climate Pitch w Polsce. Ponadto szkoli z zakresów gospodarki o obiegu zamkniętym i zero waste. Tą tematyką zajmuje się nie tylko w teorii ale i w praktyce - reprezentuje w Polsce norweski start-up Packoorang oferujący wielorazowe opakowania wysyłkowe umożliwiające redukcję emisji CO2 jak i odpadów.

Ambasadorka Europejskiego Paktu na rzecz Klimatu. W 2020 r. zakwalifikowała się do programu From Linear to Circular, po którego ukończeniu otrzymała tytuł Ellen MacArthur Foundation Circular Economy Pioneer 2021.

Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).

Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.

UNEP/GRID-Warszawa
ul. Poznańska 21 lok. 29, 00-685 Warszawa tel. +48 22 840 6664 e-mail: kontakt@climateleadership.pl